Με μια ανάρτησή της στο instagram ανακοίνωσε τα ευχάριστα νέα η Δέσποινα Βανδή. Συγκεκριμένα έγραψε «Ένα…απλό βράδυ στη Σαλαμίνα! Η αρχή έγινε! Ξεκινάμε σύντομα!». Ο λόγος φυσικά για το j2us, όλοι οι κριτές και οι συντελεστές βρέθηκαν στα Ναυπηγεία της Σαλαμίνας για να γυρίσουν το φετινό τρέιλερ της εκπομπής. Η Δέσποινα Βανδή σούπερ σέξυ ανακοινώνει την έναρξη τους. Δείτε τις αναρτήσεις και το τρέιλερ παρακάτω.
![](https://skgnews.gr/wp-content/uploads/2022/09/12-1024x1024.webp)
![](https://skgnews.gr/wp-content/uploads/2022/09/13-1024x1024.webp)